Новости 23.11.2017, 13:25

В Києві вщент п'яна жінка випала з-за керма машини та заснула на асфальті (фото)

Водійка намагалася керувати в такому стані.

На столичному проспекті Правди сильно нетвереза водійка намагалася керувати машиною, а потім взагалі випала з машини та почала засинати прямо на асфальті.

Про це на сторінці "Киев оперативный" у Facebook повідомив свідок цих подій.

Подія сталася вдень 22 листопада. Позашляховик, за кермом якого була жінка, їхав по пішохідній зоні проспекту Правди. Поруч з водійкою в салоні машини була ще одна жінка. 

"З першого погляду зрозумів, що з ними щось не так: жестикуляція, міміка, скляний погляд тощо. Працюю травматологом, розумію, про що кажу", — пише очевидець.

Машина зупинилася біля входу на дитячий майданчик, і жінки вийшли з неї. Одразу ж стало зрозуміло, що вони дійсно нетверезі. Свідок зателефонував в поліцію та пояснив ситуацію. Патрульні на виклик приїхали доволі швидко, саме в той момент, коли жінки знову сіли до машини та почали їхати.

Поліцейські зупинили позашляховик, що дуже обурило жінок. Водійка хотіла вийти і щось пояснити патрульним, але випала із авто. Встати вона відмовилась і всілася на асфальті, а потім почала засинати прямо на місці. Патрульні викликали швидку, яка констатувала настільки сильне алкогольне сп’яніння, що жінку довелося госпіталізувати.

Раніше ми писали про столичного таксиста, який облаяв і викинув з машини маму з хворою дитиною.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com