Новости 19.10.2017, 08:43

В Києві вперше покажуть постановки Лондонської королівської опери на великому екрані

Cезон трансляцій Королівської опери потішить глядачів показами чотирьох класичних постановок, в яких традиційно візьмуть участь кращі світові зірки, а також відомі виконавці оперної та балетної сцен.

25 жовтня з опери Моцарта "Чарівна флейта" розпочнеться сезон показів Лондонської королівської опери в кіно. Спільний проект Британської ради, KyivMusicFilm та "Планети кіно" вперше перенесе класичні та нові британські постановки на екрани України.

"Чарівна флейта" Моцарта транслюватиметься на великому екрані вперше та перенесе глядачів у володіння Королеви Ночі. Класичний спектакль у постановці Девіда МакВікара відкриває обидві сторони опери Моцарта — як комічну, так і серйозну. Глядачі зануряться у фантастичний світ танцюючих тварин, летючих механізмів і яскравого зоряного неба.

Наступний показ — "Богема" Пуччіні в новій постановці Річарда Джонса під керуванням Антоніо Паппано. На сцені оживають картини паризького життя другої половини XIX століття. Головні партії виконують Ніколь Кар, Майкл Фабіано, Маріуш Квечі і Надін Сьєрра. 15 листопада.

Вже 29 листопада на екранах з’явиться хореографічний переказ книги Льюїса Керролла "Аліса в країні чудес". Балетна постановка являє собою яскраве видовище з відеопроекціями, чечіткою та дивовижними костюмами. Партію Аліси виконала Лорен Катберцсон, в ролі Джека/Валета Чирви побачимо Федеріко Бонеллі.

20 грудня улюблена сімейна казка "Лускунчик" знову повертається на екрани. Глядачі по всьому світу будуть зачаровані сніжинками, країною солодощів і величною класичною хореографією в її найбільш класичному варіанті.

Читайте також: "Дивитися чи не дивитися: "Той, що біжить по лезу".

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com