Новости 19.10.2017, 22:42

В Києві школяра нагородили за порятунок людини під час пожежі

Хлопець разом з другом вивіз з палаючого будинку літню жінку на візку.

В Києві за проявлений під час пожежі героїзм та порятунок людини нагородили школяра з міста Боярка. Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСМС у Київській області.

Пожежа, про яку йдеться, сталася ще місяць тому — 19 вересня. В той день, повертаючись додому зі школи, учень 10-го класу Олексій Храпачевський побачив палаючий будинок, в якому, як він знав, мешкає літня жінка, що переміщається на візку. Тож Олексій з другом перестрибнули через паркан, розбили скло у вікні та залізли до приміщення, охопленого вогнем. Потім вони відчинили зсередини двері та викотили бабусю на візку на свіже повітря.

"Часу покликати на допомогу когось з дорослих у нас не було. Звісно, нам було страшно в палаючому будинку. Проте інакше я не міг, знав, що там є бабуся", — говорить Олексій.

Юному рятувальнику подарували грамоту та м'яч. Крім того, його буде номіновано на Всеукраїнську акцію "Герой-рятівник року".

Тим часом у Дніпровському районі столиці в одній із шкіл підлітки "обчистили" учнівську шафу та поцупили з неї смартфон.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com