Новости 18.04.2019, 11:32

Скульптури зубра і левів біля входу в зоопарк відновлять

Зараз скульптури, що стоять на вході до зоопарку, знаходяться в аварійному стані.

Скульптури біля зоопарку
Скульптури левів і зубра відновлять. Фото: kievtoyou

Столичні скульптори відновлять фігури зубра і левів, які встановлені перед входом до київського зоопарку. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Скульптури будуть відтворені в первісній формі, яка була втрачена в результаті декількох реставрацій за попередні роки. Зубр і леви виконані з бетону і мідної оболонки, які з часом зруйнувалися. Зараз фігури знаходяться в аварійному стані. Після реставрації їх установлять на перетині проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної.

Автор фігур — відомий український скульптор-анімаліст Юрій Рубан. Реставрацією будуть займатися дочка скульптора, заслужена художниця України Олександра Рубан та її чоловік, народний художник України Віктор Липівка. Вони відновлять левів і зубра в бронзі.

«Збереглася модель, фотографії та малюнки Юрія Рубана, за якими він створив зубра і левів. Завдяки зазначеним документам можна відновити фігури», — розповіли в міській адміністрації.

Раніше повідомлялося, що статую левів біля зоопарку розпилюють на кольоровий метал. Від рук вандалів також страждає статуя зубра.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com