Новости 14.09.2017, 12:45

Корупційний скандал: на великому хабарі спіймали польського топ-менеджера "Укрзалізниці" (фото)

Чиновника затримали при отриманні першого "траншу".

Служба безпеки України спіймала на хабарі першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю "Укрзалізниці" Джакелі Вахтангі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

Джакелі Вахтангі був спійманий "на гарячому" — під час отримання суми в 70 000 долларів. За словами Луценка, ці гроші польський менеджер отримав за вирішення питання про призначення громадянина України на одну з керівних посад в "Укрзалізниці".

Також на сайті СБУ повідомляється, що оперативники затримали чиновника в одному зі столичних ресторанів під час отримання суми першого "траншу".

Як там повідомляють, чиновник за підтримки колишнього керівництва "Укрзалізниці" вимагав 300 000 доларів за вирішення питання про призначення на керівну посаду в одній із філій товариства. В якості "передоплати" кандидату було запропоновано передати 75 000 доларів.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України ("Одержання хабара"). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

Раніше повідомлялося, що на сайті Генеральної прокуратури України запрацював онлайн-лічильник хабарів.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com