Новости 25.04.2019, 20:38

Стало відомо, кого підтримав мер столиці у другому турі президенських вибрів

Віталій кличко підтримав Петра Порошенка.

Брати Кличко
Віталій Кличко підтримав Петра Порошенка. Фото: скріншот відео

Мер столиці Віталій Кличко розповів за кого він переголосовував у другому турі президентських виборів. Вибір він свій зробив за майбутнє України. Про це повідомляє Deutsche Wellе.

Брати Віталій і Володимир Кличко відповіли на питання в інтерв’ю виданню Deutsche Wellе. Віталій Кличко не зразу відповів на питання, за кого він віддав свій голос у другому турі виборів президента України. Однак, потім він сказав, що підтримав Петра Порошенка.

"Я віддав свій голос за Петра Порошенка і не приховую цього. Для мене він більш зрозумілий. Я знаю, що від цього президента очікувати. Якщо коротко пояснити, чому віддав свій голос, можу сказати, що Порошенко дуже ефективний президент в тому, що стосується міжнародної політики. Він також зміг об'єднати навколо України міжнародну коаліцію, і завдяки цьому, за великим рахунком, у нас Україна зберегла свою незалежність. Що стосується Зеленського, то людина не представила свою програму. Ми голосуємо не за персону, а за ті дії, які вона представляє, які вона пропонує в майбутньому, тому що кожен українець в першу чергу хоче знати, що йому чекати від майбутнього. А кожен чекає європейських стандартів життя", - сказав Віталій Кличко.

Раніше повідомлялося, що реконструкція Шулявського шляхопроводу опинилася під загрозою зриву через АМКУ.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com