Новости 30.08.2018, 14:00

Rozetka орендувала частину будівлі Головпоштамту

Договір про оренду між Rozetka і «Укрпоштою» укладено на п’ять років.

Інтернет-магазин Rozetka
Компанія Rozetka орендувала приміщення на першому поверсі Головпоштамту на п’ять років. Фото: KudaGo

Інтернет-магазин Rozetka і «Укрпошта» уклали угоду про оренду частини будівлі Головпоштамту на вулиці Хрещатик. Про це повідомляє прес-служба «Укрпошти».

Відповідний аукціон був розміщений в системі електронних тендерів «Prozorro.Продажі». У результаті торгів ціна зросла на 31% від початкової та склала 1 001 000 грн на місяць за оренду 1 510 кв. метров площі.

Договір про оренду приміщення в Головпоштамті був укладений на п'ять років. Вартість оренди за весь цей період складатиме понад 70 млн грн з урахуванням щорічної індексації. Витрати на утримання нерухомості оплачуються додатково до орендної плати відповідно до показників фактичного використання. Також орендатор повинен провести ремонт приміщення, в тому числі провести реконструкцію системи електропостачання та утримувати приміщення в належному технічному стані.

«Від оренди приміщення найбільшим інтернет-магазином України Rozetka ми також сподіваємося на синергетичний ефект — оформлені тут покупки можна буде одразу відправляти у будь-який куточок України. Для клієнтів "Укрпошти" робота відділення Головпоштамту також стане зручнішою — всі послуги можна буде отримати в одній операційній залі, що скоротить час обслуговування», — зазначив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Прибуток від оренди «Укрпошта» планує направити на відкриття нових відділень, оновлення матеріально-технічного стану нинішніх відділень, поліпшення умов праці персоналу.

Раніше повідомлялося, що «Укрпошта» почала доставляти товари з Rozetka.

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com