Новости 06.12.2018, 21:00

Російські ЗМІ показали фейковий сюжет про Україну до річниці Євромайдану

Російські ЗМІ до п'ятої річниці Євромайдану показали фейковий сюжет про Україну, де білоруса видали за українця.

Сюжет російських ЗМІ про Україну
Російські ЗМІ показали фейковий сюжет про Україну. Фото: кадр з сюжету

До п'ятої річниці Євромайдану російський «Перший канал» показав фейковий сюжет про Україну, але зняли у ньому білоруса. Про це у своєму блозі написав Ілля Варламов. 

За його словами, «Перший канал» показав сюжет, головним героєм якого став юнак Кирилом Чубенко, який начебто був учасником Євромайдану.  

У сюжеті не пояснювали, де Кирило живе і чим займається. На відео хлопець обіймає кота і розповідає, що він зараз замерзає, і все це через Євромайдан. 

«Нічого мені особисто не дав Євромайдан. Ось, подивіться, де ми опинилися. Потрібно було дивитися в майбутнє, а ми в майбутньому залишилися без тепла, з дорогою енергією, і незрозуміло, коли все це закінчиться. Як пережити зиму, як дітей відправляти в школу ?», — обурювався молодий чоловік. 

 

Проте згодом з'явилася інформація, що героєм сюжету є не Кирил Чубенко, а громадянин Білорусі Віталій Юрченко, який на даний момент живе у Мінську. Повідомляється, що до 2015 року Юрченко навчався на денному відділенні Білоруського державного університету та жодним чином не міг у цей проживати в Україні. 

Знайомі хлопця з ВК та Facebook підтвердили, що його звуть саме Віталій Юрченко і проживає чоловік у Мінську. Під ім'ям «Кирило Чубенко» у соцмережах ВК та Facebook не знайшлося жодної людини, яка була б схожа не героя сюжету.

Раніше ми писали, що з України видворили російських пропагандистів.

0%
0%
0%
100%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com