Новости 21.03.2019, 19:50

Про одного з кандидатів на пост Президента України розповсюдили дискредитаційну інформацію

Столична поліція розслідує розповсюдження фейкової агітаційної продукції про одного з кандидатів на пост президента.

газета
Один з кандидатів в президенти розповсюдив фейкову інформацію про іншого кандидата на пост глави держави. Фото: static.timesofisrael.com

Працівниками столичної поліції було встановлено правопорушення стосовно розповсюдження фейкової агітаційної продукції про одного із кандидатів на пост президента України. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Правоохоронцями було розпочато кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права, в рамках якого будуть досліджені всі обставини події.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

«Сьогодні на лінію 102 поліції Києва надійшло кілька повідомлень про розповсюдження друкованої агітаційної продукції, зміст якої дискредитує одного із кандидатів на пост президента України. Для опрацювання цієї інформації правоохоронці зареєстрували матеріали у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень та розпочали перевірку», — сказано в повідомленні поліції.

В газетах з фейковим матеріалом, була вказана адреса замовника. А коли правоохоронці перевірили ці дані, то виявилось, що за вказаною адресою знаходиться євангельська церква. Проте замовника фейкової агітаційної продукції про одного із кандидатів на пост Президента України  правоохоронцям вдалося встановити — ним виявився інший кандидат на пост глави держави. Імен та прізвищ в поліції не називали.

«Встановлено, що вихідні дані на поліграфічній продукції, зокрема про друк і замовника, були неповними, а за адресою друкарні, яка вказана в газеті, насправді розміщена євангельська церква. При проведенні першочергової перевірки також отримана інформація, що замовником поліграфічної продукції є інший кандидат на пост глави держави», — розсказали в поліції. 

А за інформацією агентства «Інтерфакс-Україна», ймовірним замовником цієї поліграфічної продукції є кандидат у президенти — народний депутат, лідер «Соціал-демократичної партії» Сергій Каплін, а спрямована фейкова продукція проти кандидата на посаду глави держави шоумена Володимира Зеленського.

Раніше повідомлялося, що під офісом Зеленського знайшли прослушку.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com