Новости 19.10.2017, 09:30

Пораненим бійцям в військовому госпіталі потрібна допомога (фото)

До Києва знову прибув борт з важкопораненими.

В Головний військовий госпіталь знову прибув борт з важкопораненими бійцями АТО, яким потрібна допомога. Про це повідомила волонтер Наталія Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

"Київ, у нас знову новий борт з пораненими! Колона швидких! Є дуже важкі з пораненням в голову, вогнепальні в руки і ноги, осколкові. Поки політики міряються, хто крутіше кого, наші захисники продовжують віддавати свої життя і здоров'я на передовій", — написала Наталія.

Дівчина подякувала всім киянам, які прийшли допомогти і привітати бійців з Днем захисника України. За словами Наталії, хлопці були дуже раді та навіть вражені, казали, що вони розуміють, за кого воюють.

Потреби бійців, які перебувають у військовому госпіталі, ті ж самі: соки, кава, чай, ковбаса, сир, фрукти, овочі, куртки, спортивні костюми, шапки, дексалгін (знеболююче).

"Ми одягаємо солдат в новий одяг, адже їх привозять у формі, купуємо продукти і все необхідне. Дякуємо всім, хто не втомився і допомагає нам, самим нам точно не впоратися!" — додала волонтер.

Ті, хто хоче допомогти бійцям, завжди можуть знайти Наталію в травмпункті Головного клінічного військового госпіталю Міністерства оборони України. Також можна зателефонувати їй за номером +380 (97) 282 64 14. Карта для допомоги: 4176 4900 0009 0459 Ветвицька (Юсупова) Наталія.

Військовий госпіталь знаходиться за адресою: вулиця Госпітальна, 18.

Раніше повідомлялося, що Кличко вручив квартири киянам — учасникам АТО.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com