Новости 17.05.2019, 15:28

Порошенко підписав указ про запуск 5G в Україні

Зв’язок стандарту 5G має запрацювати в Україні у 2020 році.

5G в Україні
В Україні запрацює зв’язок 5G. Фото: PhonAndroid

Президент України Петро Порошенко підписав указ про забезпечення умов для впровадження зв’язку п’ятого покоління в Україні у 2020 році.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За словами президента, сьогодні зв’язком 3G і 4G нікого не здивуєш, оскільки ці стандарти працюють по всій країні. При цьому, як зазначив глава держави, Україні вдалося всього за п’ять років надолужити відставання від інших країн, оскільки ще на початку 2014 року у нас не було навіть зв’язку третього покоління.

«Сьогодні, у всесвітній день радіозв’язку, маємо історичну подію: розуміючи, що зв’язок 5G у 2020 запрацює у більшості країн ЄС, підписую сьогодні указ президента, який чітко визначить графік запуску зв’язку п’ятого покоління у 2020 році і в Україні», — заявив Порошенко.

«Стандарт 5G — нові можливості для людей, нові можливості для IT-сектора, нові можливості для уряду, нові надходження до державного бюджету, нові інвестиції в Україну. І найголовніше: Україна вже точно не пасе задніх... П’яте покоління — ще в Європі немає, а ми рухаємося вперед», — підсумував президент і підписав указ.

Нагадаємо, що днями Порошенко підписав закон про функціонування української мови як державної.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com