Новости 04.04.2019, 15:05

Помер відомий кінорежисер Георгій Данелія

Георгій Данелія помер після важкої хвороби.

Георгій Данелія
Георгій Данелія помер у віці 88 років. Фото: СоцІнформБюро

В Росії у віці 88 років помер відомий радянський та російський кінорежисер Георгій Данелія. Про це повідомляє російське видання «Новая газета» з посиланням на родину режисера.

Георгія Данелію госпіталізували через запалення легенів в лютому цього року. Він потрапив до реанімації, лікарі ввели його у стан штучної коми, щоб стабілізувати дихання. Проте організм режисера не впорався з хворобою.

Георгій Данелія народився у Тбілісі (тоді Тифліс) 25 серпня 1930 року. В 1959 році він закінчив Вищі режисерські курси при «Мосфільмі», після яких почав працювати в кіностудії режисером-постановником.

Широка популярність до режисера прийшла в 1964 році після виходу стрічки «Я крокую по Москві». Серед інших його відомих робіт — «Афоня», «Міміно», «Кін-дза-дза», «Тридцять три» та «Не горюй!».

Данелія був сценаристом більшості своїх фільмів, а також співавтором сценаріїв таких стрічок, як «Джентльмени удачі», «Француз» і «Привіт від Чарлі Трубача».

Раніше повідомлялось, що у віці 49 років пішов з життя вокаліст гурту The Prodigy Кіт Флінт. Музикант наклав на себе руки.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com