Новости 29.11.2018, 16:50

Політтехнолога Володимира Петрова затримали за підозрою в організації секс-скандалу зі студенткою і чиновником МВС (фото, відео)

Адвокат розповів, що справою займається військова прокуратура.

Володимир Петров
Правоохоронці затримали політтехнолога і телеведучого Володимира Петрова. Фото: Володимир Петров

Столична поліція затримала відомого політтехнолога Володимира Петрова. Про це стало відомо з повідомлень ЗМІ.

Петрова підозрюють в організації скандалу з домаганнями чиновника МВС Олександра Варченко до студентки КПІ Наталії Бурейко та погрозами їй та її родині.

«Петрова затримали. Цим займається військова прокуратура. У чому обставини — поки не скажу. У Петрова в будинку проводять обшук. Їду на обшук», — повідомив у коментарі «Стране» адвокат Юрій Іващенко.

 

Володимир Петров — політтехнолог і телеведучий. Він став відомим широкій публіці завдяки своєму «Люмпен-шоу». Зараз він веде шоу «Ісландія».

 

Нагадаємо, на початку листопада в соцмережах розгорівся скандал за участі студентки КПІ Наталії Бурейко та заступника департаменту захисту економіки України Олександра Варченка. Останній нібито почав погрожувати дівчині у відповідь на відмову в інтимній близькості. Однак сам чиновник спростував звинувачення в домаганнях та погрозах. Через деякий час Бурейко видалила пост з розповіддю про погрози з боку чиновника та зникла. Декан хіміко-технологічного факультету КПІ написав в поліцію заяву про зникнення студентки.

50%
0%
25%
25%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com