Новости 22.01.2019, 14:00

Поліція буде розслідувати розкрадання бюджетних грошей на будівництві експресу до «Борисполя»

Поліція підозрює держслужбовців і співробітників фірми-підрядника в тому, що вони нажилися на будівництві Kyiv Boryspil Express.

експрес в Бориспіль
. Фото: 24tv.ua

Національна поліція почала розслідування справи за фактом розкрадання грошей, виділених на будівництво експресу до «Борисполя». Про це йдеться в матеріалах справи.

Поліція підозрює деяких держслужбовців і співробітників приватної фірми-підрядника у крадіжках в особливо великому розмірі. Згідно з матеріалами розслідування, чиновники і бізнесмени вносили недостовірні відомості в документи про виконання робіт. Фактично роботи виконані не були, проте грошей за них заплатили.

Відомо, що у 2018 році фірма ТОВ «Рілейд» виборола перемогу в тендері на будівництво експреса в аеропорт «Бориспіль». На той момент сума будівництва складала трохи більше ніж 20 млн гривень.

Суд надав поліції доступ до банківських рахунків фірми. Таким чином, поліцейські планують встановити осіб, що займалися розкраданням коштів і з’ясувати, куди зникли гроші з рахунків. Наразі поліція проводить перевірку фірми-підрядника.

Раніше ми розповідали, скільки заробляє експрес в «Бориспіль» за один рейс.

25%
0%
0%
75%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com