Новости 09.07.2019, 12:55

Підземний перехід на ВДНГ перетворили на арт-об’єкт (фото)

Після двотижневого ремонту підземний перехід на ВДНГ знову відкрили.

У вівторок, 9 липня, для пішоходів знову відкрили оновлений підземний перехід, що з’єднує ВДНГ з протилежною стороною проспекту Академіка Глушкова та виходами з метро «Виставковий центр». Про це повідомляється в офіційному прес-релізі.

В ході ремонту стіни підземного переходу розмалювали квітковими візерунками та фірмовими плашками, на яких заснований візуальний стиль ВДНГ. Реалізовувати задум керівництва ВДНГ взялася студія Paint Hunters. На розпис стін у них пішло 750 літрів фарби та 150 годин роботи.

Крім косметичного ремонту, який охоплював очищення й розпис стін, в переході також почистили стоки та провели освітлення.

«Ремонт — це лише перший крок. Адже це той самий підземний перехід, який адміністрація Києва планує з’єднати прямим переходом від станції метро "Виставковий Центр" протягом наступних двох років. Останні півтора тижня команда працює над тим, щоб шлях на ВДНГ був не тільки безпечним, але й красивим», — розповів генеральний директор Національного Комплексу «Експоцентр України» Євген Мушкін.

Нагадаємо, що через ремонт підземного переходу на ВДНГ закривали на два тижні.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com