Новости 14.06.2018, 12:53

Подорожчання проїзду в київському транспорті можуть відкласти

Підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Києва хочуть заборонити до впровадження єдиного квитка.

Транспорт Києва
Підвищення вартості проїзду можуть відкласти. Фото: КМДА

Підвищення вартості проїзду в столичному громадському транспорті до 8 грн, яке було заплановане на 14 липня, можуть відкласти. Про це повідомляє «Сегодня».

В середу, 13 червня, на засіданні комісії Київради з питань транспорту проголосували за проект рішення щодо заборони підвищення тарифів до впровадження єдиного електронного квитка і проведення незалежного аудиту «Київського метрополітену» і «Київпастрансу».

«Поки не запроваджено єдиний квиток, тарифи повинні залишатися незмінними. За цей час необхідно провести аудит, що дасть розуміння реальних витрат на метро і наземний транспорт», — заявив автор проекту рішення Юрій Сиротюк.

Тепер цей проект рішення має розглянути бюджетна комісія. Якщо його підтримають, то документ буде переданий на голосування до Київради.

Нагадаємо, що в ході громадського обговорення кияни висловились проти підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Києва до 8 грн. Більшість з них вважають, що це підвищення є необґрунтованим і не відповідає якості послуг, що надаються.

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com