Новости 14.08.2019, 12:16

Під Києвом створять природний парк з туристичною інфраструктурою та велодоріжками

На території майбутнього природного парку є розвинена транспортна та господарська мережа, а також хороші дороги.

Міністерство екології планує створити на території Вишгородського та Іванківського районів Київської області Дніпровсько-Тетерівський національний природний парк площею 30402,3 га.

За словами міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, ця територія мала отримати природно-заповідний статус ще у 2008 році, але підготовлений тоді указ президента не був узгоджений. Зараз указ про створення природного парку знову підготовлений, пройшов всі необхідні узгодження та громадські обговорення і був підписаний міністром екології.

Територія майбутнього природного парку довгий час була закрита для місцевого населення і відвідувачів. Свого часу тут знаходилися мисливські угіддя радянської партійної верхівки, і потрапити сюди простим людям було неможливо.

«Нині це — унікальна лісова та водно-болотна фауна. Тут знайшли свій притулок сірі журавлі, чорні лелеки, орлани-білохвости та цілий ряд інших рідкісних птахів та звірів, занесених до Червоної книги. Є тут рослинні угруповання занесених до Зеленої книги та види оселищ, що охороняються Бернською конвенцією», — говорить Семерак.

На території парку залишилася розвинена транспортна та господарська мережа, яку планують використовувати для розвитку туристичної інфраструктури та облаштування парку. Також тут прокладені понад 20 км хороших доріг, які можна використовувати для велопрогулянок.

Нагадаємо, що в травні цього року Київрада оголосила Труханів острів ландшафтним заказником.

50%
50%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com