Новости 14.09.2017, 11:10

"Украинский ради вас учить не буду": у відділенні "Нової пошти" спалахнув мовний скандал (відео)

Оператор відмовилася обслуговувати клієнта українською.

Фото: оператор "Нової пошти" (скріншот)

В одному з відділень "Нової пошти" стався мовний конфлікт між клієнтом та оператором, що відмовилася обслуговувати його українською.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив киянин Олексій Тітов.

"Приходиш з прекрасним настроєм. Підходиш до вільного оператора і хочеш скористатись послугами... А тут оператор починає тебе посилати кудись, відмовляється обслужити і "кидається" відправленням, розказуючи при цьому, що вчити українську вона не буде і все одно вона звільняється скоро. Більше того, убігає кудись, лишаючи робоче місце", — написав Тітов та виклав відео свого спілкування з оператором.

На прохання обслужити його українською мовою оператор спочатку відповіла, що розуміє українську, але розмовляти нею не може. На це Тітов зауважив, що, можливо, не розуміє оператора. Цього разу дівчина відповіла емоційніше. Вона заявила, що звільняється і заради клієнта українську вчити не буде. Також вона попросила "не псувати їй нервову систему" і заявила, що знімати її не можна, після чого покинула своє робоче місце.

За словами Тітова, раніше він вже мав розмову з цим оператором з приводу мови. 

"До сих пір зі мною так і не зв'язались за попереднім епізодом. До сих пір оператори використовують іноземну як мову першого звернення і інформаційних оголошень", — пожалівся він.

Відзначимо, що прес-служба "Нової пошти" вже відреагувала на цей випадок. Там сказали, що за попереднім зверненням вже була проведена робота з цим оператором, цього разу також обов'язково будуть вжиті заходи.

"Ця ситуація є прикрим винятком, і дуже шкода, що Вам довелось із нею зіткнутись. Загалом же для працівників обов'язковою умовою для прийняття на роботу є вільне володіння державною мовою", — відзначили у службі онлайн-підтримки "Нової пошти".

Нагадаємо, що відділення "Укрпошти" змінили свій графік роботи.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com