Новости 23.05.2019, 11:40

Українських військових запитують про переговори з «ЛДНР»

Командирам військових частин доручили опитати особовий склад щодо їхнього ставлення до переговорів з бойовиками.

ВСУ
Військових опитують про їхнє ставлення до переговорів з «ЛДНР». Фото: Politeka

Українських військових запитують про їхнє ставлення до можливих переговорів з терористами «ЛНР» і «ДНР». 

Про це повідомляє фонд «Повернись живим» з посиланням на документ, який у четвер, 23 травня, отримали у різних військових частинах.

У представленому документі командирам військових частин доручається опитати особовий склад до суботи, 25 травня, а також проаналізувати це питання і можливі наслідки.

«Командирам військових частин організувати та провести вивчення серед особового складу ставлення військовослужбовців до можливих перемовин з "ДНР"\"ЛНР" та в термін до 16:00 24.05.2019 р. через управління морально-психологічного забезпечення (доповісти. – ред.) аналіз вивчення цього питання та можливі наслідки зазначеного», — йдеться в документі.

За інформацією фонду «Повернись живим», цей документ був підписаний і набув чинності 18 травня 2019.

«Між тим, за даними наших джерел серед військових, на нараді 18 травня 2019 р. у вже екс-начальника Генштабу Муженка говорили про можливі перемовини з Росією, а не з бойовиками "республік". І зрозуміти треба було ставлення суспільства до цього, а не військових», — розповіли у фонді.

Раніше в ефірі телеканалу «112 Україна» голова Адміністрації Президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що влада розглядає винесення на всенародний референдум питання про укладення мирних домовленостей з РФ.

«Сам Володимир Зеленський декларував у своїх виступах, що ми розглядаємо питання оформлення якихось домовленостей і винесення їх на референдум. Все-таки повинні не політики тільки говорити, але народ. Ми розглядаємо винесення на всенародний референдум питання щодо досягнення мирних домовленостей з Росією, щоб не тільки депутати проголосували і не тільки президент приймав рішення — щоб народ України прийняв це рішення», — заявив Богдан.

 

Раніше повідомлялося, що у київському військовому госпіталі пораненим бійцям ООС потрібна допомога.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com