Новости 07.12.2017, 14:00

Українець друкує будинки на 3D-принтері (відео)

Засновник проекту вже отримав 8 тисяч заявок з США.

Українець друкує житлові будинки на 3D-принтері в США (скріншот)

Засновник стартапу PassivDom Максим Гербут створює модульні будинки за допомогою 3D-принтера і вже отримав безліч замовлень з США. Про це повідомляє Національний промисловий портал.

Будинки, що створює компанія PassivDom, повністю автономні і незалежні від зовнішніх джерел тепла, електроенергії і води. Друкується будинок однією деталлю, при цьому він відрізняється високою міцністю. Потім проводяться комунікації, вбудовуються вікна і двері, приміщення декорується і обставляється меблями і технікою. Крім іншого, будинок оснащений безліччю «розумних» систем: диспетчеризацією, контролем повітря, фільтрацією води, сонячними панелями на даху і т. п.

«Розуміння того, з чого друкувати будинок, прийшло далеко не відразу. У ході експерименту взяли карбон, склопластик, скловолокно, поліуретан, зпінене скло та інші матеріали. В результаті вийшов досить міцний композитний матеріал», — розповідає Гербут.

Такий будинок не потребує фундаменту, його можна встановити на будь-якій ділянці, навіть орендованій, а при необхідності перевозити з місця на місце. З бажаючих придбати такі будинки вже вишикувалася величезна черга. В США, де постійно проживає засновник проекту, було подано 8000 заявок. Перші сто осіб отримають будинки, надруковані на принтері, в січні 2018 року і, таким чином, стануть тестувальниками будівель.

 

Раніше повідомлялося, що в Голосіївському районі столиці може впасти житловий будинок.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com