Новости 02.07.2019, 14:40

Україна втратила кілька позицій в індексі паспортів

Зараз українці можуть відвідувати без візи 126 країн світу.

український паспорт
Україна опустилася на сорок четверте місце в рейтингу паспортів. Фото: Delo.ua

З квітня по липень 2019 року Україна опустилася в рейтингу паспортів світу на 44 позицію, втративши три позиції у порівнянні з попереднім роком. У 2018 році наша країна була 41-ю. Про це свідчать дані оновленого Індексу паспортів, опублікованого компанією Henley & Partners.

Згідно з рейтингом, зараз наша країна ділить 44 місце з Нікарагуа і Тувалу. Наразі українці можуть відвідувати без візи 126 країн. "Просідання" України в рейтингу пов'язане з тим, що нещодавно Джибуті та Бенін змінили свою візову політику. Тепер для відвідання цих країн українці мають попередньо отримувати електронну візу замість візи після прибуття.

Перший рядок рейтингу займають Японія і Сінгапур, паспорти яких дозволяють відвідувати без візи 189 країн світу. На другому місці знаходяться Південна Корея, Німеччина і Фінляндія — громадяни кожної з цих країн можуть відвідувати без візи 187 держав. На третьому місці — Данія, Італія та Люксембург (186 країн).

У дослідженні також відзначається, що за 10 років кількість безвізових країн для українців зросла у 2,5 рази. Так, у 2009 році громадяни України могли відвідувати без візи всього 50 країн світу, займаючи 62 місце в рейтингу, 5 років тому — 79 країн, займаючи 53 місце в рейтингу. Станом на початок липня українці можуть без віз відвідувати 126 країн світу.

Раніше ми писали, що з 1 липня зміниться вартість послуг міграційної служби.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com