Новости 23.11.2017, 17:20

У столичному дитсадку діти масово заразилися небезпечним вірусом

До лікарні потрапили діти віком до трьох років.

Фото: в столичному садку діти заразилися ротавірусом (UK Star)

У Дарницькому районі в дитячому садку №792 зафіксовано спалах ротавірусної інфекції. Про це повідомляє "Обозреватель" з посиланням на маму одного з хворих дітей.

Жінка на ім'я Валентина розповіла, що в садку захворіли 12 дітей віком до трьох років, троє з яких потрапили до лікарні. Малюки, що були госпіталізовані, страждають від симптомів ротавірусу і чекають на підтвердження діагнозу.

"На мій погляд, в садочку не дотримуються норм гігієни, оскільки всі пісочниці відкриті. У будь-якої тварини і людини є доступ до них. Будь-яка людина, проходячи повз, може щось кинути туди. Поруч живуть будівельники",  — розповіла жінка

За словами Валентини, подібна ситуація в садочку повторюється не вперше. Минулого разу, коли захворіли діти, адміністрація не вжила жодних заходів. Цього разу хвороба у малюків проходить в більш важкій формі.

"У той день, коли багато дітей захворіли, я прийшла в садочок, щоб з'ясувати, що сталося. На дверях я побачила табличку "Карантин", а підлогу в той день мили хлоркою, чекаючи на санстанцію. Це вже було після того, як надійшов сигнал, що багато дітей захворіли ", — згадала мати.

Раніше повідомлялося, що в столиці від небезпечного захворювання померла дворічна дитина.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com