Новости 30.05.2019, 11:30

У нові озера столичного зоопарку запустили коропів коі та карасів (фото)

Незабаром озера заселять пеліканами, бакланами, черепахами та тритонами.

В оновлений каскад з трьох озер в Київському зоопарку почали запускати карасів і великих коропів коі. Про це повідомляє «Сегодня».

У середу, 29 травня, співробітники зоопарку разом з фахівцями-іхтіологами запустили в мале озеро 250 карасів і коропів. Останніх привезли до озера в великих пакетах з водою. Перш ніж випустити риб, пакети опустили в озеро, щоб температура води зрівнялася, і у коропів не було стресу. Випускали їх акуратно, даючи можливість освоїтися на новому місці. Проте риби швидко виривалися з рук. За коропами і карасями в столичному зоопарку обіцяють ретельно доглядати.

«Коропів коі нам безкоштовно подарували співробітники однієї з компаній. Вода і рослинність в озері їм підходить ідеально. Співробітники зоопарку будуть щоранку моніторити ситуацію. Кияни вже можуть приходити, щоб подивитися на красивих і великих риб. Ми плануємо поставити невеликий автомат з продажу корму для риб, і погодувати їх зможе кожен охочий», — розповів директор зоопарку Кирило Трантін.

Також він розповів про оновлені озера. Кожне з них обладнане механічною системою аерації. Вона не тільки постачає кисень в воду, але й робить озера такими, що не замерзають в морози. Це важливо, тому що в зоопарку зимують качки, гуси та лебеді, які з якихось причин не відлетіли у теплі краї.

Незабаром два інших озера обіцяють заселити пеліканами, бакланами, тритонами, черепахами та ракоподібними.

«Біля озер посаджено кілька десятків видів рослин, створено кілька гектарів зелених газонів, посаджено близько п’яти тисяч кущів і дві сотні дерев. Насолодитися їх цвітінням або сховатися від спеки у затінку городяни можуть вже зараз», — додали в зоопарку.

Раніше повідомлялося, що озера з водоспадами і відкриті вольєри в Київському зоопарку запрацюють в липні.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com