Новости 07.12.2017, 17:00

У мережі українських супермаркетів з'явилися каси самообслуговування (фото)

Такий сервіс покликаний зробити покупки більш зручними.

Мережа супермаркетів NOVUS впроваджує каси самообслуговування. Про це повідомляє PaySpaceMagazine.

Такі каси вже встановлені магазинах мережі на вулиці Здолбунова, 7 г в Дарницькому районі. У планах компанії ввести систему самообслуговування ще в 14 магазинах.

На касах самообслуговування покупці зможуть самостійно просканувати обрані товари, упакувати їх і розплатитися будь-яким зручним способом - готівкою або карткою, також приймаються подарункові сертифікати і картки лояльності. Після оплати покупок термінал видасть чек і здачу.

Якщо у покупців виникнуть складнощі при роботі з терміналами, на допомогу прийдуть консультанти, які чергують в торгових залах. Однак, як стверджують в компанії, проблем виникнути не повинно - все каси самообслуговування оснащені зручним меню, усі товари вказані з фотографіями, необхідні дії прописані на екрані, до того ж все термінали оснащені аудіо- та відеоподсказкамі.

У компанії вважають, що каси самообслуговування зможуть зробити покупки максимально зручними. Так, якщо у покупця кілька товарів і він не хоче стояти в черзі, він зможе скористатися терміналом. Однак в перші дні роботи сервісу, незважаючи на відсутність черг, безліч клієнтів скористалися ним.

Раніше cтало відомо, коли відкриється найбільший в Україні ТРЦ «Республіка»

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com