Новости 06.06.2019, 11:43

У Києві запустили онлайн-платформу з картою місць для цивілізованого вигулу собак

За допомогою сервісу «Прибери» можна не тільки знайти найближчу «Собачу вбиральню», але й створити кампанію зі збору коштів для встановлення конструкції або підтримати тих киян, які вже вирішили це зробити.

собачі вбиральні
Знайти «Собачі вбиральні» в Києві можна за допомогою онлайн-платформи «Прибери». Фото: ГО «Це наш Київ»

Громадська організація «Це наш Київ» запустила онлайн платформу «Прибери», яка є одночасно і картою місць цивілізованого вигулу собак в місті, і краудфандинговою платформою для обладнання подібних майданчиків.

На даному етапі платформа «Прибери» працює в тестовому режимі. До неї щодня додають «Собачі вбиральні» — спеціальні конструкції для прибирання за собаками. За даними громадської організації, за останні 4 роки в Києві встановили понад 200 конструкцій. Автори проекту сподіваються, що ця цифра буде рости ще швидше з новою платформою.

Важливо, що за допомогою сервісу можна не тільки знайти найближчу конструкцію, але і додати нову, створити кампанію зі збору коштів для встановлення конструкції або фінансово підтримати тих киян, які самостійно вирішили встановити урни в парку чи сквері.

«Основна мета платформи — об’єднати жителів міста в бажанні розширити межі свого персонального комфорту. Сьогодні він закінчується порогом власної квартири, а то й спальні. І саме в цьому криється основна причина такого безвідповідального ставлення до навколишнього середовища  міської інфраструктури та містян. Ми всі відповідаємо за місто, в якому живемо, і саме ми формуємо простір навколо. Так давайте це робити відповідально», — закликає керівниця ГО «Це наш Київ» Катерина Алимова.

Відзначимо, що в березні 2019 року команда ГО провела опитування серед мешканців міста, основним завданням якого було дізнатися, чи прибирають кияни за своїми тваринами на вулиці та що б їм допомогло почати це робити. Як показав результат, 68% опитаних не знають, де знаходяться обладнані спеціальними смітниками території цивілізованого вигулу собак в місті. Активісти вирішили змінити цю ситуацію і створити карту, де кожен зміг би знайти повну інфраструктуру «Собачих вбиралень».

Раніше ми писали про те, як і навіщо прибирати за собаками в Україні.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com