Новости 09.05.2019, 11:10

У Києві проходять акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» та «Безсмертний Грут» (фото, відео)

акція День перемоги
Фото: ТСН

Вранці 9 травня в центрі Києва розпочалася проросійська акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», яка є аналогом російської акції «Безсмертний полк», на яку вийшло близько 600 учасників. 

Люди зібралися біля станції метро «Арсенальна», звідки стартувала акція. Зараз колона рушила до Парку Слави.

Перед початком акції стався конфлікт: активіст помітив у одного з учасників зображення забороненої в Україні георгіївської стрічки. Сталася невелика сутичка, але конфлікт швидко врегулювали працівники поліції діалогу.

Учасники акції тримають у руках портрети загиблих у Другій світової війні родичів, а також червоні маки. Серед присутніх на акції — нардепи від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич, Євген Мураєв, Вадим Новинський та Юрій Бойко.

Також паралельно з акцією «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» біля Українського дому зібралися учасники акції-відповіді «Безсмертний Грут», організованої «Демократичною сокирою». Вони несуть жартівливі плакати з героями фільмів MARVEL та іншими персонажами та відомими особистостями, пише depo.ua.

Як кажуть у «Демсокирі», мета їхньої акції — висміяти проросійських організаторів «Безсмертного полку», розбити їх пафос, зламати концепт танців на кістках, замінивши його на гумор, ганьбу і здоровий глузд.

Відзначимо, що поліція не пропустила учасників акції «Безсмертний Грут» через загорожу.


Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com