Новости 29.05.2019, 14:50

Оля Полякова створює жіночу партію України (відео)

Про це співачка заявила на Форумі жіночого партнерства.

Оля Полякова
Співачка Оля Полякова заявила про створення жіночої партії України. Фото: MoeMisto

Співачка Оля Полякова на Форумі жіночого партнерства заявила, що починає створювати жіночу партію України. Відеоролик її виступу був опублікований на сторінці співачки в Facebook.

Зі сцени форуму Полякова заявила, що жінки не просто готові брати на себе відповідальність, вони її хочуть, вони її беруть кожен день у всіх сферах життя. За її словами, Україна — це матріархальна країна.

«Давно для всіх не секрет, що Україна — це матріархальна країна. І у нас за бюджет будинку відповідають жінки, навіть якщо заробляють чоловіки. А зараз дуже багато жінок заробляють самі. І вони роблять це дуже круто. При цьому вони ще обслуговують сім’ю, обслуговують, обпирають своїх чоловіків, роблять сто справ одночасно. При цьому вони ще думають про свою красу, тягнуть дітей, сім’ю і все. І вони щодня стикаються з гендерним шовінізмом в нашому суспільстві», — сказала Полякова.

На її думку, немає більшої сили, ніж та, коли жінки об’єднуються. І сьогодні Україні потрібен жіночий погляд, жіночий розум і жіночий підхід. Також Полякова додала, що їй дуже набридло голосувати за «якогось дядька з плаката», і мільйонам людей хочеться особисто знати того, за кого вони будуть голосувати.

«Тому я офіційно заявляю: я починаю створення партії, яка буде відповідати на цей виклик. І це буде перша жіноча партія України», — заявила співачка.

Для того, щоб уникнути будь-яких маніпуляцій, Полякова додала, що не хоче потрапити до Верховної Ради за всяку ціну, а хоче зібрати навколо себе команду професіоналів, з якими буде працювати. Але при цьому вона розуміє, що створити нову партію до 21 липня вона не встигне.

Раніше повідомлялося, що Святослав Вакарчук заявив про створення своєї партії.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com