Новости 11.04.2019, 10:52

На Троєщині запрацює новий дитсадок з енергоощадними технологіями та відеонаглядом

У дитсадку буде басейн, спортивний та актовий зали з сучасним обладнанням, простора їдальня, медичний блок, кабінети логопеда та психолога.

На вулиці Радунській у 24-му мікрорайоні Вигурівщини-Троєщини тривають підготовчі роботи з будівництва комунального дитячого садочка на 260 місць (14 груп). Замовником будівництва виступає КП «Житлоінвестбуд-УКБ», повідмоляє прес-служба КМДА.

У мікрорайоні проживає близько 15 тисяч мешканців, тому потреба у місцях в дитячих садочках — надзвичайно висока. Водночас для мешканців мікрорайону у пішій доступності працює тільки один дитячий садок на 160 місць.

Новий садок на Радунській буде побудований на ділянці, яку займав стихійний паркінг.

«Дошкільний заклад на Вигурівщині-Троєщині планується відкрити восени 2020 року. Він не тільки значно скоротить чергу, яка існує у дошкільні заклади району, але й прикрасить район та стане справжнім дитячим центром розвитку, навчання і розваг. Діти ходитимуть туди із задоволенням», — вважає заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Садок відповідатиме найвищим вимогам щодо створення безбар’єрного середовища для маломобільних відвідувачів. Будуть облаштовані пандуси, ліфт, заїзди з пониженими бордюрами.

Проектом запланований дитячий басейн, спортивний та актовий зали з сучасними обладнанням, просторий харчовий та медичний блоки, адміністративні приміщення, кабінети логопеда та психолога.

Продумані заходи безпеки: буде встановлена система зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження, домофонний зв’язок на вході на територію саду і в будівлю.

Садок на вулиці Радунській матиме низьке енергоспоживання. Будівля буде утеплена, обладнана  сучасними системами вентиляції та опалення. Все освітлення в садку — енергоощадне.

Територія садочка буде облаштована та озеленена для прогулянок та ігор дітей на свіжому повітрі.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com