Новости 11.06.2019, 15:04

На Сирці на переходах встановлять муляжі школярів за півмільйона гривень

Ростові муляжі школярів планують встановити на небезпечних нерегульованих пішохідних переходах.

муляж школяра
На столичних переходах з’являться пластикові школярі. Фото: Ілюстрація до проекту «Громадський бюджет»

«Центр організації дорожнього руху Києва» оголосив тендер на закупівлю та встановлення пластикових фігур школярів на підходах до пішохідних переходів, які знаходяться біля шкіл і дитячих садів на Сирці.

Відповідно до тендерної документації, ростові фігури школярів повинні бути виготовлені з міцного полімерного матеріалу і пофарбовані в оранжевий і салатовий кольори зі сітловідбивальними елементами. Висота фігур має становити 1,5-1,6 метра. Всього планують закупити та встановити 25 таких фігур на 17 переходах.

Очікувана вартість робіт становить 495 тис. грн. Тендер буде проведений 27 червня, а встановити фігури мають до листопада цього року.

Відзначимо, що проект по встановленню фігур школярів на Сирці переміг в минулому році на «Громадському бюджеті», набравши 1115 голосів. Автори проекту сподіваються таким чином зробити нерегульовані пішохідні переходи більш безпечними, особливо для дітей.

«Проблема безпеки пішохідних переходів в мікрорайоні Сирець є дуже актуальною. Особливо це стосується переходів біля навчальних закладів і зелених зон відпочинку. Оскільки в мікрорайоні Сирець розташовано багато шкіл, дитячих садків, шкіл-інтернатів, художніх шкіл, а також парків і скверів, необхідно убезпечити нерегульовані пішохідні переходи біля них спеціальними ростовими фігурами дітей», — вважає автор проекту Тетяна Луцька.

Раніше повідомлялося, що на Броварському проспекті облаштують чотирикілометрову велодоріжку.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com