Новости 23.01.2019, 15:50

На станції столичного метро з’явилися фантастичні звірі (фото)

Виставка робіт української художниці Марії Примаченко триватиме до кінця лютого.

У середу, 23 січня, у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилася виставка «жіночий вимір: Марія Примаченко», присвячена 110-річчю від дня народження видатної української художниці. А також художньо-документальний проект присвячений Дню соборності України.

На виставці представлені одні з перших робіт Марії Примаченко, які художниця створила в 1930-х роках. Ці роботи дивом вціліли під час війни та були передані на зберігання в музей.

«Проект познайомить шанувальників із самобутнім і яскравим світом української художниці, в якому з надзвичайною художньою силою з’єдналися народнопісенний лад, ритм і колір, образ і декор. Окрім робіт в експозиції будуть представлені копії цінних архівних документів біографічного і творчого характеру», — розповіли організатори виставки.

Також у вестибюлі «Золотих воріт» можна побачити серію портретних фотографій Примаченко та унікальні матеріали з архіву родини художниці.

Виставка працюватиме до 23 лютого. Відвідати її може будь-хто.

Раніше повідомлялося, що до 24 березня в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва можна буде побачити рідкісні роботи української художниці Марії Примаченко.

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com