Новости 23.05.2019, 12:55

На сайті президента з’явилася петиція за відставку Зеленського

За добу петиція за відставку Володимира Зеленського набрала понад половину необхідних для розгляду підписів.

Володимир Зеленський
Петиція за відставку президента Зеленського набрала вже понад половину голосів. Фото: «Українська правда»

У середу, 22 травня, на сайті офіційного інтернет-представництва президента України була створена петиція за відставку Володимира Зеленського з посади президента.

Автор петиції, Максим Безрук, стверджує, що голосування у другому турі виборів президента України було протестним, і Зеленський насправді не має підтримки 73% виборців. Таким чином, новообраний президент не об'єднує більшість українців, які часом мають діаметрально протилежні погляди.

«Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання й інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки», — йдеться в тексті петиції.

За словами автора звернення, виникла неприпустима ситуація, коли Зеленський не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі.

Відзначимо, що на момент публікації новини петиція вже набрала майже 17 тисяч підписів з необхідних 25 000 для її розгляду. 

Раніше повідомлялося, що Зеленський запустив відеоблог про життя президента.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com