Новости 05.09.2019, 12:05

На Подолі відновили будівництво «будинку-монстра» (фото, відео)

Забудовник ЖК «Поділ Престиж» запевняє, що з документами все в порядку.

На вулиці Нижній Вал, 27-29 відновилося будівництво житлового комплексу «Поділ Престиж», який також відомий як «будинок-монстр на Подолі». Про це повідомляє «Хмарочос» з посиланням на директора компанії-забудовника Дору Пателі.

До «будинку-монстру» підвезли ліфти, а на його даху будівельники проводять зварювальні роботи по встановленню обладнання для станції автономного опалення.

«Так, ми відновили будівельні роботи в цьому будинку, тому що плануємо здати його найближчим часом. Близько 200 сімей вже п’ять років чекають, щоб заїхати у своє житло», — сказала Пателі.

При цьому директор компанії-забудовника запевнила, що з документами на будинок все в порядку, тому вони вирішили відновити будівництво.

За словами будівельників, наразі в будинку проводяться оздоблювальні роботи.

Згідно з інформацією на сайті «ЛУН», продажі квартир в ЖК «Поділ Престиж» зараз припинені, а термін введення в експлуатацію не заявлений.

Активістка Катерина Бутко нагадала, що будь-які будівельні роботи в «будинку-монстрі» до вирішення судової суперечки з приводу демонтажу незаконних поверхів заборонені. Наступне судове засідання у справі ЖК «Поділ Престиж» має відбутися у вівторок, 10 вересня, в Господарському суді Києва.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Київський науково-дослідний інститут судових експертиз в рамках розгляду справи щодо законності надбудови в ЖК «Поділ Престиж» прийшов до висновку про те, що вона була зведена незаконно і підлягає знесенню.

У квітні 2018 року мер Києва Віталій Кличко заявив, що скандальну надбудову «повинні знести найближчим часом». У травні 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення про заборону будівництва ЖК «Поділ Престиж».

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com