Новости 23.07.2019, 10:30

Koktebel Jazz Festival вперше проведуть в Києві

Цього року Koktebel Jazz Festival відбуватиметься далеко від морського узбережжя.

Koktebel Jazz Festival
Koktebel Jazz Festival переїжджає до Києва. Фото: Арсен Дзодзаев

Фестиваль Koktebel Jazz Festival в цьому році вперше відбудеться не на Чорноморському узбережжі, а в Києві. Про це повідомляється на сторінці фестивалю у Facebook.

«Koktebel Jazz Festival 2019: Творча Дача» проходитиме з 6 по 8 вересня на Трухановому острові. Поки що організатори не розголошують подробиці та лайн-ап фестивалю. Відомо тільки, що це буде незвичний для Jazz Koktebel формат.

Переїхати з Чорноморського узбережжя в столицю фестивалю довелося через те, що організаторам не вдалося домовитися про надання майданчика з владою Чорноморська.

«Ми просили у Чорноморська місце (або Чайку або інше), починаючи з березня. Міська адміністрація відповіла через 65 днів після звернення в дусі "... ми не проти, але допомогти не можемо", прекрасно за три роки розуміючи, що нам необхідно розпорядження (вони ж його і готували). Без паперу та адреси ми не можемо ставити сцени, продавати квитки тощо», — написали організатори Koktebel Jazz Festival.

Натомість київська влада пішла на зустріч і виділила місце для проведення фестивалю на Трухановому острові. З осені організатори знову будуть шукати місце на море.

Відзначимо, що починаючи з 2003 року фестиваль проводився в курортному кримському місті Коктебель. Після анексії Криму Росією фестиваль спочатку відбувся в селищі Затока Одеської області, а потім на кілька років влаштувався під Чорноморськом.

Нагадаємо, що вже стартував продаж квитків на фестиваль Atlas Weekend 2020.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com