Новости 06.12.2018, 15:47

Кличко переконав депутатів підтримати розрив договору із забудовником на Осокорках

Компанія-забудовник «Контактбудсервіс» винна міському бюджету 65,6 мільйонів гривень за оренду землі.

Кличко
Київрада розірвала договір оренди землі із забудовником на Осокорках. Фото: прес-служба мера Києва

Депутати Київради підтримали в першому читанні рішення про розірвання договору оренди землі зі скандальним забудовником «Контактбудсервіс» на Осокорках. Про це повідомляє прес-служба мера Києва.

«Забудовник не почув ні міську адміністрацію, ні громадськість. Тому ми підтримали в першому читанні проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на Осокорках. Можливо, так забудовник зрозуміє, що не можна нехтувати інтересами громади, інтересами міста! — відзначив Кличко. — Забудовник ще має можливість до другого читання сплатити борги та почути громадськість. Якщо він цього не зробить — Київрада розірве договір остаточно», — підкреслив мер Києва.

Протягом не більше ніж 20 днів — між першим та другим читанням — забудовник має можливість сплатити борги перед містом, припинити судитися з містом щодо зменшення орендної плати та досягти порозуміння з територіальною громадою щодо забезпечення необхідної інфраструктури та зелених зон у районі забудови на Осокорках.

Так, компанія-забудовник «Контактбудсервіс» винна міському бюджету 65,6 мільйонів гривень за оренду землі. Якщо до кінця року забудовник не буде сплачувати борг, він зросте до 73 млн гривень. Освоєння ділянки компанія мала розпочати ще до 2008 року. Проти забудови на Осокорках виступає громадськість, яка відстоює ініціативу «Екопарк».

Також мер Києва під час розгляду на засіданні Київради питання про розірвання договору оренди з компанією «Контактбудсервіс» доручив відповідним підрозділам Київської міської державної адміністрації перевірити наявність земельних ділянок у столиці, які в оренді, але не використовуються забудовниками.

«Прошу підготувати протокольне доручення щодо перевірки наявності земельних ділянок, які зараз не використовуються забудовниками», — сказав Кличко.

0%
50%
50%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com