Коронавирус в киеве

Данные МОЗ Украины и КГГА. Обновленно 31.03.2020 22:06

Заболели:
Киев
107 / +5
Вся Украина
645 / +96
Выздоровели:
Киев
2 / 0
Вся Украина
10 / +2
Умерли:
Киев
0 / 0
Вся Украина
17 / +4
Все новости о коронавирусе
Новости 09.11.2016, 13:48

Кличко: "Оселі киян, де температура нижче +18 градусів, обстежуватимуть спеціальні комісії"

Поскаржитися на відсутність опалення у помешканні тепер можна на спеціальному сайті.

Помешкання киян, в яких температура буде нижчою за +18 градусів, обстежуватимуть спеціальні комісії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам після наради щодо забезпечення киян якісними житлово-комунальними послугами.

"У сфері ЖКГ столиці створять спеціальні комісії, які перевірятимуть приміщення, де температура нижча за +18 градусів і з’ясовуватимуть причини цього", – зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що за кожною територією (дільницею обслуговування) мають бути закріплені як представник житлової організації, так і теплопостачального підприємства.

"Контроль за якістю наданих послуг – це пріоритет у нашій роботі. Кияни мають сплачувати за якісні послуги або мати можливість перерахунку, якщо вони таких послуг не отримали чи отримали в неповному обсязі", – наголосив Віталій Кличко.

Ознайомитися з інформацією щодо аварій та перебоїв у наданні комунальних послуг за тією чи іншою адресою можна на інтернет-сторінці www.1557.kiev.ua. Зокрема, на цій сторінці можна зареєструвати звернення щодо повної або часткової відсутності центрального опалення у помешканні. Зареєстровані звернення передаватимуться на відповідні підрозділи для подальшого усунення недоліків. 

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com