Новости 17.08.2017, 22:13

Кияни відстояли сквер волонтерів АТО в Голосієво (фото)

Перемовини з забудовником продовжувалися майже три години, весь цей час активісти блокували рух транспорту на проспекті Науки.

Ввечері 17 серпня більше сотні людей зібралися біля "Скверу волонтерів АТО", що знаходиться на перетині проспекту Науки та Стратегічного шосе, щоб захистити його від забудови. Про це повідомляє видання "Тиждень".

Оскільки на вимоги активістів ніхто не відреагував, протестувальники перекрили рух по проспекту Науки, пропускали лише громадський транспорт.

Врешті решт між представниками ініціативної групи та забудовника почалися перемовини. Вони продовжувалися майже три години і скінчилися близько 22:00 перемогою киян. 

Як повідомляють журналісти видання, станом на 22:05 рух по проспекту було розблоковано, працівники компанії-забудовника почали завантажувати бетонні блоки, що вже встигли встановити у сквері, та генератор у автомобіль. 

Нагадаємо, раніше "Наш Киев" повідомляв, що в Голосієво хочуть знести пам'ятник волонтерам АТО і звести на місці скверу черговий торгівельно-розважальний комплекс.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com