Новости 14.06.2018, 09:00

Киян запрошують на виставку художників з України та Південної Кореї

Киян запрошують на Арт-завод «Платформа» на виставку художників з України та Південної Кореї, яка відкриється у цей четвер.

Киян запрошують на виставку
Киян запрошують на виставку художників з України та Південної Кореї. Фото: AkT

Мешканців Києва запрошують на виставку художників з України та Південної Кореї, яка відбудеться 14 червня на Арт-заводі «Платформа» у культурному просторі «AkT».

Про це організатори повідомляють у Facebook.

На виставці будуть представлені роботи 85 молодих українських митців та 30 художників з Кореї. Відвідувачі зможуть подивитися на колажі, гравюри, скульптури, інсталяції, фотографії, живопис, графіку, відео-арт та перформанси, які були створені митцями з ціллю відтворити особисті резонанси на тему впливу.

«Близько 7 місяців я вела комунікацію з куратором з Кореї. Було чимало "лост ін транслейшн". Проте вчора ми змонтували 110 метрових робіт від 30 корейських фотографів. Також збудували 11 відкритих студій для українських митців, де вони зможуть працювати 24/7. Тож для мене цей сезон у "АkT" почався ще з осені. І він здається просто диким», — відзначають організатори проекту. 

Організатори повідомляють, що дана виставка буде наймасштабнішою за 3 сезони «AkT» і збере понад 400 різноманітних арт-об'єктів

Ми також розповідали, що кліп Onuka відзначили на міжнародному фестивалі у Німеччині. 

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com