Новости 10.06.2019, 13:05

Київ потрапив у топ-20 міст з найбільш завантаженими дорогами

Рівень завантаженості доріг у Києві становить майже 50%.

затори Київ
Київ посів 13-е місце в рейтингу завантаженості доріг. Фото: Інформатор

Київ посів 13-е місце у світовому рейтингу міст з найбільш завантаженими дорогами Traffic Index за 2018 рік, який склав ресурс TomTom.

Згідно з рейтингом, дороги в столиці України в середньому завантажені на 46%, що на 2% вище в порівнянні з 2017 роком. У ранкові та вечірні години пік показник завантаженості досягає 86% і 89% відповідно. Загальна протяжність доріг в Києві становить 216 172 581 км. Детальну статистику по Києву можна переглянути за посиланням.

Всього до рейтингу увійшли 403 міста з 56 країн світу. Найбільш завантажені дороги виявилися в Бомбеї (65%), Боготі (63%), Лімі (58%), Нью-Делі (58%) й Москві (56%). Також щільний трафік спостерігається в таких містах як Стамбул, Джакарта, Бангкок, Мехіко і Ресіфі. Містами з найбільш вільними дорогами стали іспанська Кадіс (9%), а також американські Грінсборо-Хай-Пойнт (9%) і Акрон (10%).

«Відсоток рівня завантаженості являє собою виміряну кількість додаткового часу в дорозі, який витрачають водії протягом всього року. Ми починаємо з визначення базового часу в дорозі в умовах вільного потоку через кожну ділянку дороги в кожному місті. Потім ми аналізуємо час у дорозі протягом всього року (24/7) для кожного міста і порівнюємо цю інформацію з періодами вільного потоку, щоб отримати додатковий час в дорозі», — пояснюють автори рейтингу.

Так, якщо загальний рівень заторів становить 36%, то це означає, що водіям потрібно на дорогу на 36% більше часу, ніж при вільній дорозі.

Статистика індексу завантаженості доріг розраховується на основі анонімних GPS-даних, зібраних за допомогою навігаційних пристроїв, вбудованих в приладову панель авто і смартфони.

Раніше ми повідомляли, що міст через Десенку частково перекрили до 12 червня через ремонт.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com