Новости 06.12.2018, 11:40

Грузинська авіакомпанія припиняє польоти в Україну

Авіакомпанія Myway Airlines може відновити польоти з кінця березня 2019 року.

Myway Airlines
Myway Airlines поки що не буде літати в Україну. Фото: Avianews

Грузинська авіакомпанія Myway Airlines закрила свої рейси Тбілісі — Харків, а найближчим часом також припинить літати з грузинської столиці до Києва. Про це повідомляє ресурс avianews.com.

Єдиним маршрутом, польоти за яким продовжить виконувати авіаперевізник, буде Тбілісі — Тель-Авів.

«На даному етапі, на жаль, ми змушені скасувати польоти, це стосується зимового сезону. Залишаються тільки рейси Тбілісі-Тель-Авів. Інші рейси відновляться з кінця березня, з річного навігаційного сезону. Це викликано декількома факторами. У порівнянні з нашими прогнозами, з точки зору пасажиропотоку, створений найгірший результат. Також позначилися останні події в Україні. Перш за все, ми призупинили рейс до Харкова, а тепер змушені зупинити й Київ», — заявив комерційний директор компанії Ігор Апциаурі.

Ще одним фактором, що спричинив зупинку польотів, топ-менеджер Myway Airlines назвав заплановане на січень-лютий технічне обслуговування літаків, при якому виконання всіх рейсів було б ускладнене.

За словами Апциаурі, Myway Airlines планує змінити наявну систему продажів, оскільки вона не працювала повноцінно, і планує відновити польоти з кінця березня 2019 року.

Нагадаємо, що регулярні польоти з Тбілісі до Харкова Myway Airlines почала виконувати в червні 2018 року, а у жовтні авіакомпанія відкрила рейси з Тбілісі до Києва.

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com