Новости 23.05.2019, 17:40

Екс-голова «Київводоканалу» намагається домовитися з новою владою

Андрій Білик був звільнений з посади гендиректора ПАТ «АК «Київводоканал» через корупційні діяння.

Київводоканал
Фото: ChangeUA

Колишній генеральний директор ПАТ «АК «Київводоканал» Андрій Білик, якого називають креатурою екс-нардепа від «Партії регіонів» Вадима Столара і який був звільнений через корупційні діяння, вийшов на оточення нового президента Володимира Зеленського і намагається скористатися своїм звільненням командою Кличка, як індульгенцією для повторного працевлаштування.

Як повідомило джерело в КМДА, днями Білик провів зустріч з одним з помічників Зеленського. 

«Розуміючи ймовірність того, що новій владі вдасться скоро підім’яти головний столичний виконавчий орган, поставивши свого голову КМДА (а це можливо, адже відповідний законопроект вже є у Верховній Раді) він пішов домовлятися. Це дивно, адже він має стосунок до зовсім інших людей», — зазначив керівник одного з управлінь КМДА, який попросив не називати себе.

Нагадаємо, у березні 2014 року наглядова рада компанії «Київводоканал» призначила на посаду генерального директора організації Андрія Білика, який раніше обіймав посаду заступника гендиректора з технічних питань і перспективного розвитку. У квітні 2016 року Білик був звільнений з посади.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com