Новости 10.08.2017, 21:54

Британська кінокомпанія похвалилася результатами фотополювання у Чорнобильській зоні відчудження

Цього року кіномайстрам пощастило зафиксувати ще більше тварин, ніж торік

Британська кінокомпанія Living Planet Productions похвалилася ексклюзивними кадрами для документальної стрічки про збереження біорізноманіття нашої планети, зробленими у Чорнобильській зоні відчудження за допомогою фотопасток. Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України.

За словами начальника групи радіаційно-екологічного моніторингу ДСП «Екоцентр» Дениса Вишневського, під час минулорічної експедиції знімальна група зафіксувала козулю, зайця, лисицю, рись та лося, а також натрапила на сліди сімейства вовків. Цього року кількість зафіксованих на фотопастки тварин збільшилась.

«На цей раз моїм колегам вдалось відзняти зграю вовків, єнотовидну собаку, козулю та оленя благородного, які є характерними представниками місцевої фауни», – зазначив Денис.

Знімальна група у супроводі наукових співробітників ДСП «Екоцентр» працювала протягом 5 днів і вже готується до наступноїекспедиції. Загалом же зйомки триватимуть до весни наступного року. Документальна стрічка вийде на телеекрани Британії у 2019 році і складатиметься з 8 серій. Вона познайомить глядачів із відродженням дикої природи, зокрема екосистем лісу, в умовах відсутності впливу людини.

Нагадаємо, киян запрошують на безкоштовні кіновечори просто неба.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com