Новости 27.08.2019, 09:30

alyona alyona номінували на міжнародну музичну премію

Реперка alyona alyona увійшла до шістки претендентів на премію Anchor.

alyona alyona
alyona alyona претендує на премію Anchor. Фото: ukrainer.net

Українська реп-виконавиця Альона Савраненко, більш відома під сценічним псевдонімом alyona alyona, увійшла до шістки претендентів на міжнародну музичну премію Anchor. Про це повідомляється на офіційному сайті нагороди.

Відзначається, що alyona alyona виконує пісні в стилі реп і хіп-хоп на рідній українській мові й вже стала зразком для наслідування, попри свій молодий вік.

«Вона поп-артистка, яка працювала касиркою в супермаркеті та продавчинею макіяжу, перш ніж стати педагогом і вивчати психологію. Тепер вона доносить свої ідеї (інформативні й часто кумедні) не як вихователька дитячого саду, а як потужна реп-виконавиця», — пишуть про alyona alyona на сайті премії.

Відзначимо, що музична премія Anchor була заснована у 2016 році. Нагорода вручається найбільш перспективним молодим артистам. Нагородження щорічно проходить у вересні під час міжнародного фестивалю Reeperbahn Festival в німецькому Гамбурзі. Наприкінці серпня рада музичних експертів обирає шістьох претендентів на премію з різних країн світу, а переможця визначає журі.

Раніше ми повідомляли про те, що кліп ONUKA номінований на міжнародну премію Social World Film Festival.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com