З'явився додаток Tribefy для пошуку українців за кордоном
Фото: unsplash.com

Команда українських розробників створили додаток Tribefy, за допомогою якого українці, що були вимушені тікати за кордон через війну, можуть знайти там своїх співвітчизників. Про це повідомив один із розробників додатку Влад Загородний. 

Tribefy позиціонують як соцмережу, що працює допомагає знаходити та додавати до свого "племені" людей, що знаходяться поряд, на основі спільних інтересів. Але зараз основний функціонал додатку працює саме на пошук інших українців за кордоном.

Щоб зареєструватися у додатку, потрібно ввести свій номер телефону та підтвердити його кодом з SMS-повідомлення, що приходить на вказаний номер. Далі потрібно вказати своє ім’я, стать та дату народження. Усі поля обов’язкові для заповнення. Також до профілю потрібно додати своє фото. Також, за бажанням, можна додати інші фотографії. Далі можна додати посилання на свій профіль Instagram та в інших соцмережах і приєднатися до "племені" (Join Tribe).

Після реєстрації в переліку інтересів автоматично буде вказана національність #ukrainian. Також програма запропонує додати ще чотири типи інтересів з різних сфер, за якими буде вестись пошук людей поряд. Наприклад, можна шукати людей, що спілкуються українською мовою або які мають схожі хобі.

Українці створили онлайн-платформу з безкоштовною психологічною допомогою