З'явилася міні-гра, у якій можна топити російські військові кораблі
Скріншот із відео

Розробники студії Martian Teapots створили міні-гру, у якій потрібно нищити російські кораблі та зомбі-солдатів, які намагаються висадитися на український острів. 

Про це повідомили на сайті студії. 

Гра під назвою Russian warship, go fu*k yourself нагадує про події 24 лютого, коли "русскій воєнний корабль" отримав недвозначну відповідь від захисників острова Зміїний на пропозицію здатися. Цю відповідь навіть закарбували у мільйоні українських марок, які випустила "Укрпошта"

Суть гри проста: потрібно затопити за допомогою бандерівського смузі якомога більше військових кораблів зі знаком Z, а також знищити за допомогою вогнемета якомога більше зомбі-солдатів, які намагаються десантуватися на острів. Події гри відбуваються на українській прикордонній базі, що нагадує острів Зміїний. 

У гру можна грати як самому, так і в команді друзів. Одночасно за одним ПК у Russian warship, go fu*k yourself можуть гради до чотирьох гравців. 

Міні-гру розробили на основі гри Trash is Fun. Знищення російських військових кораблів мало стати секретним рівнем цієї гри. Але розробники вирішили випустити міні-гру Russian warship, go fu*k yourself окремо, щоб допомогти залучити додаткові гроші на підтримку українського спротиву російській агресії ща лопомогою благодійного фонду "Повернись живим". 

Завантажити гру можна на сайті розробників. 

Спротив російській окупації, день 56