Звикай до нових: два столичних театри змінять свої назви
Фото: Reddit

Два київських театри можуть отримати нові назви. Мова йде про Київський академічний театр ляльок та Експериментальну майстерню "Театр маріонеток", повідомляє прес-служба КМДА.

Проект рішення "Про перейменування деяких театрально-видовищних закладів культури комунальної власності територіальної громади міста Києва" підтримали столичні депутати на засіданні комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

Відповідно до нього, Київський муніципальний академічний театр ляльок  пропонується перейменувати в Театрально-видовищний заклад культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра". На думку депутатів, така назва буде вказувати на географічне розташування театру.

А з назви "Експериментальна майстерня "Театр маріонеток" хочуть вилучити слово "експериментальна", адже цей театр було створено понад 20 років тому, і за цей час він довів, що може працювати як повноцінний заклад культури. Таким чином театр може отримати нову назву — Театрально-видовищний заклад культури "Творча майстерня "Театр маріонеток".

Проект рішення про перейменування цих театрів тепер повинні розглянути на пленарному засіданні Київради. 

Нагадаємо, що стартувало голосування за перейменування станції метро "Петрівка".