Лисичанськ

Збройні сили України буди вимушені відійти із займаних позицій та рубежів у Лисичанську, що в Луганській області, після важких боїв за місто. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ,

Там розповіли, що продовження оборони міста в умовах кратної переваги окупантів в артилерії, авіації, реактивних системах залпового вогню, боєприпасах та особовому складі призвело б до фатальних наслідків. Тому задля збереження життя українських захисників було прийнято рішення про відхід. 

"Ми продовжуємо боротьбу. На жаль, для успіху недостатньо сталевої волі та патріотизму — потрібні матеріально-технічні ресурси. Оборонці Луганщини та інших регіонів нашої країни героїчно виконують свій громадянський і військовий обовʼязки. Ми повернемося і неодмінно переможемо!", — додали у Генштабі.

Трохи раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що є значні ризики окупації всієї території Луганської області російськими військами.

"Але ви повинні розуміти, що щоденно може змінюватися ситуація. У нас так було в багатьох містечках, на жаль, місцях, які вже повністю зруйновані були: такі місця, які ви знаєте, передавалися, вибачте за таке порівняння. Передавались з однієї сторони іншій щоденно", — відзначив президент.

Новий наступ на Київ: названі умови, за яких це можливо