ЗСУ вибили окупантів з трьох населених пунктів на Херсонщині
Фото: Укрінформ

Українським військовим вдалося повернути контроль над населеними пунктами Добрянка, Нововознесенське і Трудолюбівка в Херсонській області та вибити з них російські окупаційні війська. Про це йдеться в оперативному зведенні Генштабу ЗСУ.

"Ворог, в результаті наступальних дій Збройних Сил України, втратив контроль над населеними пунктами Добрянка, Нововознесенське і Трудолюбівка. Тривають бої у районі населеного пункту Олександрівка", — розповіли там.

Відзначимо, що Добрянка та Нововознесенське — це невеликі села, розташовані у Високопільській селищній громаді Бериславського району Херсонської області. А Трудолююбівка — це село в Нововоронцовському районі Херсонської області. Усі вони вони розташовані неподалік від межі з Дніпропетровською областю. 

За словами голови голоси Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, звільнення цих населених пунктів означає, що ворог тепер відкинутий на 80 — 90 кілометрів від Кривого Рогу. І на 30 км від Зеленодольська, який знаходиться на кордоні області. 

Спротив російській окупації, день 42