Зручно та економно: «АТБ» випустила власну пластикову картку з максимально вигідними умовами

Купувати товари в магазинах торговельної мережі «АТБ», яких у 24 областях України сьогодні налічується 1219, стало ще вигідніше та зручніше. Разом із «Райффайзен Банк Аваль» і Visa корпорація «АТБ» випустила пластикову картку, яка об’єднала в собі найбільш вигідні на сьогодні умови транзакцій і можливість одержувати максимально можливу знижку на продукти в супермаркетах мережі «АТБ».

Картка АТБ-Pay надає всі переваги звичайної банківської картки Visa Gold, вона максимально зручна для використання та безоплатна для здійснення будь-яких транзакцій. Власник такої картки може без комісії поповнювати її готівкою в терміналах у магазинах «АТБ», знімати гроші без відсотків у банкоматах будь-якого банку України, переказувати кошти з карток будь-яких банків і при цьому заощаджувати на купівлі продуктів.

Приміром, якщо звичайна ціна пачки кави — 215 грн, а по акції її можна придбати за 173 грн, то власникові картки АТБ-Pay цей товар обійдеться всього в 164 грн 35 коп. Тобто, вигода для більш як чотирьох мільйонів покупців «АТБ» — істотна.

«За даними міжнародної дослідної компанії Nielsen, покупцями магазинів "АТБ" є до 95% населення України, які купують продукти та супутні товари, що дозволяє оцінювати загальну аудиторію наших покупців на рівні до 22 млн осіб. Хтось робить покупки раз на рік, а хтось щодня. Це значить, що потенціал випуску наших карток в Україні становить близько 20 мільйонів штук. Понад 50 000 карток уже видано на цей день. Наше завдання не просто емітувати мільйони карток, а зробити таку картку основною банківською карткою для клієнта, створювати нові зручні сервіси. Попереду — спільні мегаколаборації АТБ-Pay із найбільшими торговельними операторами різних сегментів торгівлі, з нашими ключовими постачальниками та партнерами, запуск універсального мобільного додатка та багато інших цікавих бонусів... Разом із нашими улюбленими клієнтами та партнерами ми будемо змінювати фінансовий сектор України в інтересах споживача», — повідомив у Facebook Борис Марков, генеральний директор і голова ради директорів корпорації «АТБ».

Перелік свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності, на які поширюється така ексклюзивна знижка, становить 500–700 найменувань. Передбачається, що він буде змінюватися один раз на 1-2 тижні, розширюючи можливості для покупця. 

Як зазначено на сайті «АТБ», до акційної програми включили продукцію всіх товарних груп. Додаткові знижки на товари акції «Суперціна» позначені спеціальними цінниками помаранчевого кольору. Нагадаємо, що загальний асортимент кожного з магазинів «АТБ» сьогодні перевищує 3,5 тисячі найменувань. Це означає, що кожен може знайти на прилавках супермаркетів торговельної мережі продукт на свій смак.

Також варто зазначити, що власники карток АТБ-Pay одержують право участі у величезній кількості розіграшів призів і подарунків. Цінні призи, серед яких побутова техніка, електроніка тощо, розігрують щомісяця. Для участі в розіграші призів слід зробити покупки в магазинах мережі «АТБ» на загальну суму 1000 грн, причому сумарно за місяць.

Станом на цей час уже видано більш як п’ятдесят тисяч пластикових карток АТБ-Pay — і цей показник зростає. Оформити картку можна безоплатно в будь-якому відділенні «Райффайзен Банк Аваль». З 6 квітня одержати таку картку можна також у кожному із супермаркетів «АТБ» у Запоріжжі. Як повідомляють у компанії, найближчим часом проєкт буде масштабований на всі супермаркети «АТБ» які зараз працюють у 312 населених пунктах 24 областей України.

Чотири прості способи одержати картку АТБ-Pay:

 1. З 6 квітня 2021 року у консультанта «Райффайзен Банк Аваль» у магазинах «АТБ» Запоріжжя із паспортом та ідентифікаційним кодом (ІПН).
 2. У будь-якому відділенні «Райффайзен Банк Аваль». Знайти найближче відділення банку.
 3. За допомогою мобільного додатка «Дія» (така можливість з’явиться найближчим часом).
 4. Замовити картку на сайті «Райффайзен Банк Аваль».

Основні переваги пластикової картки АТБ-Pay:

 1. Можливість одержувати безпрецедентні знижки на продукти та товари в магазинах «АТБ».
 2. Безготівкове зарахування будь-яких коштів, зарплат, пенсій і соціальних виплат за Р2Р- і СЕП-платежами.
 3. Безоплатне поповнення готівкою в АТМ і терміналах EasyPay, City24.
 4. Участь у щомісячних розіграшах подарункових сертифікатів «АТБ».
 5. Оплата комунальних послуг без комісій.
 6. Проста оплата за допомогою Apple Pay і Google Pay.
 7. Контроль над рухом коштів за допомогою PUSH- і SMS-повідомлень.