Масований ракетний удар по Україні 25 червня
Фото ілюстративне: facebook.com/vitaliy.bunechko

Зранку 25 червня російські війська здійснили масований ракетний удар по Чернігівській, Житомирській та Львівській областях. Усього окупанти випустили близько 50 ракет. 

Так, за словами очільника Чернігівської ОВА В'ячеслава Чауса, чергового ракетного обстрілу зазнало селище Десна на Чернігівщині. У коментарі для телеканалу ICTV він додав, що внаслідок масованого ракетного удару є інфраструктурні руйнування, попередньо обійшлося без жертв. 

Згодом оперативне командування "Північ" повідомило, що близько 5 ранку Чернігівська область зазнала масованого ракетного обстрілу з території білорусі.

"З літаків та з щемлі було випущено 20 ракет по селищу Десна. Відомо про руйнування об'єктів інфраструктури. Попередньо без втрат", — йдеться у повідомленні. 

Водночас, масштабний обстріл відбувся і на Житомирщині. За словами керівника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, починаючи з 4:15 ранку російські війська завдали ракетних ударів по області.. Було випущено близько 30 ракет.

"Наразі є інформація про незначні руйнування військової інфраструктури. Один військовий загинув, один отримав поранення", — додав очільник області. 

Що ж стосується Львівщини, то керівник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив про ракетний удар по військовому об'єкту на Яворівщині, який окупанти здійснили близько 4 ранку. Повітряному командування "Захід" вдалося збити дві крилаті ракети. За попередньою інформацією, ще чотири, на жаль, долетіли. 

"Народний Байрактар": українці зібрали 600 млн грн за три доби