Знову в тренді: SOVA переосмислює напівдорогоцінне каміння у новій колекції GARDEN

Ювелірний дім SOVA надав нового звучання напівдорогоцінному кольоровому камінню в новорічній колекції прикрас GARDEN

Колекція поєднала в собі п’ять видів мінералів різної огранки — топаз, аметист, цитрин, хризоліт й морганіт. 

В останні роки прикраси з напівдорогоцінного каміння незаслужено втратили свою популярність. Але вже зараз тренд стрімко повертається в колекції світових брендів. Ми неймовірно натхненні тим, що SOVA, як український ювелірний бренд-трендсеттер, може повернути популярність напівдорогоцінного каміння через сучасні форми та стильні поєднання.

В колекцію увійшло каміння трендових кольорів, яким ювеліри надали форми сучасними огранками. Кожна вставка має лаконічні фігурні касти, завдяки яким арт-команда SOVA підкреслила унікальність кожного мінералу. 

Каміння набуло нового звучання у каблучках, сережках, а також кольє та браслетах, які виконані з жорсткої основи та рухливих елементів з допомогою яких можна регулювати розмір та довжину.

В деяких прикрасах скомбіновано кілька видів каміння з різними формами огранки. . 

Також в колекцію увійшли кольє та браслети з одним великим каменем.

Кожен мінерал потребує особливого підходу, адже їх твердість значно відрізняється по Шкалі Мооса, але робота з різним камінням та формою — це  можливість проявити ювелірне мистецтво для майстрів SOVA.  

Нагадаємо, у своїй попередній колекції KALYNA ювелірний дім SOVA відобразив волелюбність українських жінок та символ української ідентичності.

Данський комфорт: український бренд GRMN презентував зимову колекцію